2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sada bioreaktorů - 2025/0083
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka sady bioreaktorů kapalných fází v počtu 3 kusů, bioreaktory pevných fází v počtu 2 kusů, hardware a software umožňující paralelní ovládání bioreaktorů a autokláv pro sterilizaci kultivačních nádob. Dodavatel v nabídce uvede nabízené technické parametry, požadované v technické specifikaci, která je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace. Nabízené technické parametry musí minimálně splňovat požadavky zadavatele. Dodavatel podáním nabídky garantuje, že součástí dodávky bude veškeré zařízení, propojovací komponenty, kabely a SW, které dovolí plnou funkcionalitu zařízení. Dodavatel v rámci dodávky dodá kompletní dokumentaci v českém nebo anglickém jazyce. V nabídce dodavatel uvede veškeré technické listy, případně jinou dokumentaci (dle technické specifikace v příloze č. 3 této Zadávací dokumentace), shodu se Směrnicí EP – viz příloha č. 3 této ZD.
Interne Kennung: 2025/0083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001