See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych prac będących przedmiotem zamówienia składają się – na każdą część (rejon): 1) przedmiar prac (kosztorys ofertowy) – zieleń, 2) przedmiar prac (kosztorys ofertowy) – mała architektura, 3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru prac – zieleń, 4) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru prac – mała architektura, 5) tabela obiektów, 6) harmonogram prac.
Vorherige Bekanntmachung: 668815-2024
Interne Kennung: ZZM.ZP/252-43/2024P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Aktualne umowy zostały zawarte na do dnia 31 grudnia 2024 r. Zakup przedmiotowej usługi jest niezbędny do konserwacji i utrzymania zieleni Miasta Poznania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon I zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon II zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon II
Los: LOT-0003
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon III zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon III
Los: LOT-0004
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon IV zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon IV
Los: LOT-0005
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon V zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon V
Los: LOT-0006
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VI zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon VI
Los: LOT-0007
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VII zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon VII
Los: LOT-0008
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VIII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon VIII zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon VIII
Los: LOT-0009
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon IX
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon IX zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon IX
Los: LOT-0010
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon X
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon X zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon X
Los: LOT-0011
Titel: Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon XI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania - rejon XI zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Rejon XI