676526-2025 - Ergebnis
Polen – Schutzausrüstung – Dostawa 2 sztuk kontenerów dekontaminacyjnych ze sprzętem do dekontaminacji wraz z dodatkowym wyposażeniem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 sztuk kontenerów dekontaminacyjnych ze sprzętem do dekontaminacji wraz z dodatkowym wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk kontenerów dekontaminacyjnych ze sprzętem do dekontaminacji wraz z dodatkowym wyposażeniem zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung552416-2025
Interne KennungMT.2370.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. PZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001