See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa oceny merytorycznej wniosków złożonych w ramach pierwszego naboru (4 rynki) oraz usługa organizacji warsztatów wraz z usługą opracowania strategii ekspansji w projekcie „Polskie Mosty Technologiczne”, z podziałem na 5 części
Beschreibung: Usługa oceny merytorycznej wniosków złożonych w ramach 3 naborów (12 rynków) oraz usługa organizacji warsztatów wraz z usługą opracowania strategii ekspansji w ramach pierwszego naboru (4 rynki) – w projekcie „Polskie Mosty Technologiczne”, z podziałem na 5 (pięć) części: Część I - Ocena merytoryczna wniosków złożonych w ramach 3 naborów (12 rynków) Część II - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Japonia Część III - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Chiny Część IV - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Wietnam Część V - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – RPA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 2 pkt 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa oceny merytorycznej wniosków złożonych w ramach pierwszego naboru (4 rynki) oraz usługa organizacji warsztatów wraz z usługą opracowania strategii ekspansji – w proj. „PMT”
Beschreibung: Część I - Ocena merytoryczna wniosków złożonych w ramach 3 naborów (12 rynków)
Interne Kennung: DZA.DPE.25.13.2025/PN - część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Japonia
Interne Kennung: DZA.DPE.25.13.2025/PN - część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część III - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Chiny
Interne Kennung: DZA.DPE.25.13.2025/PN - część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część IV - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – Wietnam
Interne Kennung: DZA.DPE.25.13.2025/PN - część 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część V - Organizacja etapu krajowego wraz z usługą opracowania strategii ekspansji na rynek – RPA
Interne Kennung: DZA.DPE.25.13.2025/PN - część 5