2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální nákup zemního plynu na období 1. 1. 2026 – 1. 1. 2028
Beschreibung: Zajištění dodávek zemního plynu pro Karlovarský kraj, jeho organizace a společnosti zřízené nebo ovládané Karlovarským krajem, obce Karlovarského kraje a jejich organizace a společnosti zřízené nebo ovládané obcemi Karlovarského kraje na období 2026 - 2027.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustanovení zákona o veřejných zakázkách umožňuje použití jednacího řízení bez uveřejnění, pokud jde o dodávky nabízené a kupované na komoditních burzách.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KK/4193/ZZ/2