676570-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Snížení energetické náročnosti školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova – gastrotechnologie II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova – gastrotechnologie II
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka gastrotechnologie včetně montáže a souvisejících služeb a dodávek v rámci úpravy stávajícího objektu školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova v rozsahu technické specifikace, která tvoří přílohu č. 3 této výzvy k podání nabídek.
Interne KennungCIRI/2025/252
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení veřejné zakázky na dodávky
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001