676643-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – MŠ POLNÁ, NA PODHOŘE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMŠ POLNÁ, NA PODHOŘE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je novostavba mateřské školky v pasivním standardu, podléhajícím Blower – door – testu, a demolice stávající budovy mateřské školky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost přiměřeného prodloužení termínu realizace zakázky, a to maximálně o dobu trvání níže popsaných událostí, okolností či prodlev, popř. o dobu trvání či odstraňování jejich následků z následujících důvodů a za níže uvedených podmínek: • z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce); • přerušení stavebních prací z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, které by bránily nebo zcela vylučovaly kvalitní provádění stavebních prací nebo by jejich provedení nebylo možné bez porušení technologických postupů, které by mělo vliv na kvalitu prováděných prací; velmi nepříznivými klimatickými podmínkami se rozumí takové podmínky, které jsou po dobu 14 dnů výrazně horší než dlouhodobé průměry pro dané období. • nutnosti realizace dodatečných stavebních prací nebo změn stavebních prací, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace díla. O prodloužení termínu dokončení díla bude mezi smluvními stranami uzavřen písemný dodatek k této smlouvě vycházející z objektivně zjištěného stavu. Termín realizace se prodlouží max. o počet dnů, po které nebylo možno provádět dílo z výše uvedených důvodu nebo o počet dnů potřebných k realizaci dodatečných stavebních prací nebo změn stavebních prací.