2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK Ingenieursadviesdiensten Civiele Kunstwerken
Beschreibung: De gemeente staat voor een aantal civieltechnische opgaven met betrekking tot bruggen, tunnels en kades. Het doel van de aanbestedende dienst is om voor een aantal diensten een ingenieursbureau te contracteren die kan ondersteunen bij deze opgave.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000