676691-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Tschechien – Kehrfahrzeuge – Dodávka jednoho kusu nového samosběrného čistícího vozu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka jednoho kusu nového samosběrného čistícího vozu
BeschreibungPředmětem výběrového řízení je dodávka jednoho kusu nového samosběrného čistícího vozu pro čištění vozovek na území statutárního města Frýdku-Místku. Dodávka bude zahrnovat i náklady na dopravu samosběrného čistícího vozu do sídla zadavatele a zaškolení obsluhy. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne KennungP07/2025
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelPředmětem výběrového řízení je dodávka jednoho kusu nového samosběrného čistícího vozu pro čištění vozovek na území statutárního města Frýdku-Místku. Dodávka bude zahrnovat i náklady na dopravu samosběrného čistícího vozu do sídla zadavatele a zaškolení obsluhy. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách zadávací dokumentace
BeschreibungPředmětem výběrového řízení je dodávka jednoho kusu nového samosběrného čistícího vozu pro čištění vozovek na území statutárního města Frýdku-Místku. Dodávka bude zahrnovat i náklady na dopravu samosběrného čistícího vozu do sídla zadavatele a zaškolení obsluhy. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách zadávací dokumentace
Interne KennungP25V00000007