See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie (7 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: obszar J.T. Brzostek
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 1: obszar Jednostka Terenowa Brzostek, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: obszar J.T. Radomyśl Wielki
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 2: obszar Jednostka Terenowa Radomyśl Wielki, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: obszar J.T. Tarnów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 3: obszar Jednostka Terenowa Tarnów, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: obszar J.T. Bochnia
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 4: obszar Jednostka Terenowa Bochnia, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: obszar J.T. Ciężkowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 5: obszar Jednostka Terenowa Ciężkowice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: obszar J.T. Zakliczyn
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 6: obszar Jednostka Terenowa Zakliczyn, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: obszar J.T. Szczurowa
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie - Zadanie nr 7: obszar Jednostka Terenowa Szczurowa, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy. Szczegółowy zawiera Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Projekt Umowy (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/08715/2025 - Zadanie nr 7