67677-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Wykonanie nasadzeń kompensacyjnych na terenie Gminy Miasto Szczecin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie nasadzeń kompensacyjnych na terenie Gminy Miasto Szczecin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie nasadzeń kompensacyjnych na terenie Gminy Miasto Szczecin.
Vorherige Bekanntmachung572442-2024
Interne KennungBZP/48/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie nasadzeń kompensacyjnych zieleni dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa alternatywnego wyjazdu z osiedla przy ul. Maciejkowej, działki nr 1/11 i 50/17 obręb 3065 na Warszewie w Szczecinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie nasadzeń kompensacyjnych zieleni dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa alternatywnego wyjazdu z osiedla przy ul. Maciejkowej, działki nr 1/11 i 50/17 obręb 3065 na Warszewie w Szczecinie.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelWykonanie nasadzeń kompensacyjnych zieleni w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Szafera (od Al. Wojska Polskiego do ul. Sosabowskiego) etap realizacyjny 2 i 3 - przebudowa ul Szafera od skrzyżowania z ul. Romera i ul. Modrą do ul. Sosabowskiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie nasadzeń kompensacyjnych zieleni w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Szafera (od Al. Wojska Polskiego do ul. Sosabowskiego) etap realizacyjny 2 i 3 - przebudowa ul Szafera od skrzyżowania z ul. Romera i ul. Modrą do ul. Sosabowskiego.
Interne KennungCzęść 2