676778-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Kompleksowe usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 1: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim, Zadanie 2: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim, Zadanie 3: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim, Zadanie 4: Służba Drogowo – Mostowa w Stanisławowie, Zadanie 5: Służba Drogowo – Mostowa w Stanisławowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 12 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia. Maksymalna liczba zadań, na które Wykonawca może złożyć oferty: 2 zadania. Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy: 2 zadania. Złożenie większej liczby ofert niż wynosi maksymalna liczba (czyli złożenie ofert na więcej niż 2 zadania) spowoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę na wszystkich zadaniach, zgodnie z art. 226 ust 1 pkt 5) ustawy Pzp. Wykonawca może złożyć ofertę na maksymalnie 2 zadania zapewniając 100% zapotrzebowania wskazanego przez Zamawiającego. W związku z powyższym składając ofertę na więcej niż jedno Zadanie, nie można zaoferować tej samej jednostki sprzętowej na różne Zadania, tj. każde Zadanie musi posiadać swoje jednostki sprzętowe.
Vorherige Bekanntmachung431861-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 : Służba Drogowo Mostowa w Mińsku Mazowieckim
BeschreibungKompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 1: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim. Zamówienie obejmuje miasto Mińsk Mazowiecki i gminy: Mińsk Mazowiecki, Stanisławów, Dębe Wielkie oraz następujące asortymenty usług: 1) praca samochodu z piaskarką i pługiem średnim w zestawie z koparko-ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki: odśnieżanie pługiem Zamawiającego, zwalczanie śliskości przez posypywanie dróg z piaskarki Zamawiającego, załadunek koparko-ładowarką mieszanki piaskowo-solnej na samochody, 2) praca samochodu z pługiem średnim: odśnieżanie pługiem Zamawiającego, transport zalegającego śniegu oraz transport mieszanki piaskowo-solnej w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 3) interwencyjne odśnieżanie chodników, posypywanie chodników, 4) sprzątanie chodników /sprzątanie nawierzchni jezdni przy krawężnikach po sezonie zimowym wraz z utylizacją zgromadzonych nieczystości w zakresie i na koszt Wykonawcy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 : Służba Drogowo Mostowa w Mińsku Mazowieckim
BeschreibungKompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 2: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim. Zamówienie obejmuje gminy: Cegłów, Jakubów, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica i miasto Kałuszyn oraz następujące asortymenty usług: 1) praca dwóch samochodów z piaskarkami i pługami średnimi w zestawie z koparko-ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki: odśnieżanie pługami Zamawiającego, zwalczanie śliskości przez posypywanie dróg z piaskarek Zamawiającego, załadunek koparko-ładowarką mieszanki piaskowo-solnej na samochody, 2) praca samochodu z pługiem średnim: odśnieżanie pługiem Zamawiającego, transport zalegającego śniegu oraz transport mieszanki piaskowo-solnej w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 3) praca równiarki: odśnieżanie, 4) praca koparko-ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 5) praca ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 6) interwencyjne odśnieżanie chodników, posypywanie chodników, 7) sprzątanie chodników /sprzątanie nawierzchni jezdni przy krawężnikach po sezonie zimowym wraz z utylizacją zgromadzonych nieczystości w zakresie i na koszt Wykonawcy.
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 : Służba Drogowo Mostowa w Mińsku Mazowieckim
BeschreibungKompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 3: Służba Drogowo – Mostowa w Mińsku Mazowieckim. Zamówienie obejmuje gminy: Cegłów, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Siennica oraz następujące asortymenty usług: 1) praca dwóch samochodów z piaskarkami i pługami średnimi w zestawie z koparko-ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki: odśnieżanie pługami Zamawiającego, zwalczanie śliskości przez posypywanie dróg z piaskarek Zamawiającego, załadunek koparko-ładowarką mieszanki piaskowo-solnej na samochody, 2) praca samochodu z pługiem średnim: odśnieżanie pługiem Zamawiającego, transport zalegającego śniegu oraz transport mieszanki piaskowo-solnej w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 3) praca równiarki: odśnieżanie, 4) praca koparko-ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 5) praca ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 6) interwencyjne odśnieżanie chodników, posypywanie chodników, 7) sprzątanie chodników /sprzątanie nawierzchni jezdni przy krawężnikach po sezonie zimowym wraz z utylizacją zgromadzonych nieczystości w zakresie i na koszt Wykonawcy.
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 : Służba Drogowo Mostowa w Stanisławowie
BeschreibungKompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 4: Służba Drogowo – Mostowa w Stanisławowie. Zamówienie obejmuje gminy: Dobre, Dębe Wielkie, Jakubów, Mińsk Mazowiecki, Stanisławów oraz następujące asortymenty usług: 1) praca trzech samochodów z piaskarkami i pługami średnimi w zestawie z koparko-ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki: odśnieżanie pługami Zamawiającego, zwalczanie śliskości przez posypywanie dróg z piaskarek Zamawiającego, załadunek koparko-ładowarką mieszanki piaskowo-solnej na samochody, 2) praca dwóch samochodów z pługami średnimi: odśnieżanie pługami Zamawiającego, transport zalegającego śniegu oraz transport mieszanki piaskowo-solnej w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 3) praca równiarki: odśnieżanie, 4) praca koparko-ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 5) praca ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 6) interwencyjne odśnieżanie chodników, posypywanie chodników, 7) sprzątanie chodników /sprzątanie nawierzchni jezdni przy krawężnikach po sezonie zimowym wraz z utylizacją zgromadzonych nieczystości w zakresie i na koszt Wykonawcy.
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 : Służba Drogowo Mostowa w Stanisławowie
BeschreibungKompleksowe usługi sprzętowo - transportowe w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 do realizacji sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego, na drogach administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim, z podziałem na: Zadanie 5: Służba Drogowo – Mostowa w Stanisławowie. Zamówienie obejmuje gminę Halinów i miasto Sulejówek oraz następujące asortymenty usług: 1) praca dwóch samochodów z piaskarkami i pługami średnimi w zestawie z koparko-ładowarką do załadunku mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki-zestaw Wykonawcy: odśnieżanie pługami Wykonawcy, zwalczanie śliskości przez posypywanie dróg z piaskarek Wykonawcy, transport zalegającego śniegu oraz transport mieszanki piaskowo-solnej w miejsce wskazane przez Zamawiającego, załadunek koparko-ładowarką mieszanki piaskowo-solnej na samochody, 2) praca równiarki: odśnieżanie, 3) praca koparko-ładowarki: odśnieżanie, załadunek zalegającego śniegu lub mieszanki piaskowo-solnej do przewiezienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 4) interwencyjne odśnieżanie chodników, posypywanie chodników, 5) sprzątanie chodników /sprzątanie nawierzchni jezdni przy krawężnikach po sezonie zimowym wraz z utylizacją zgromadzonych nieczystości w zakresie i na koszt Wykonawcy