2. Verfahren
Verfahren
Titel: D1 Oprava AB vozovky v km 296,3-341,5 P+L
Beschreibung: Výměna krytových vrstev, případná sanace podkladní vrstvy, lokální výšková korekce nivelety, obnova PKO, sanace říms, obnova přídlažby mostů, obnova VDZ. Sanace svahu v lokálním místě, nové přejezdy SDP. Úprava vedení NN Asfaltová vozovka v těchto úsecích vykazuje četné poruchy - výtluky, příčné a podélné nerovnosti, výškové nerovnosti na přechodech AB/CB. V km 316 je sesutý svah.
Interne Kennung: 80SD000038
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233130 Bauarbeiten für Fernstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZBV 15.3