2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz odbiór i transport odpadów selektywnie zebranych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) zlokalizowanego w miejscowości Aleksandrów na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą, a także odbiór i transport przeterminowanych leków z aptek i punktów aptecznych położonych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą,odbiór i transport odpadów w związku z kampanią ekologiczną „Sprzątanie Świata”,odbiór i transport odpadów komunalnych z „dzikich wysypisk” zlokalizowanych na terenach należących do Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz wyposażenie nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą w worki do zbierania selektywnie zebrane odpadów komunalnych a także pojemniki do zbierania popiołu i bioodpadów stanowiących części roślin, pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy.
Interne Kennung: ZP.271.05.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 P.z.p., przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie: - zwiększenia ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi w toku realizacji zamówienia, poprzez zmianę wysokości wynagrodzenia, o którym mowa w § 8 ust. 1 umowy lub 2 (w brzmieniu pierwotnym) o nie więcej niż 20% sumy tych kwot; - nabycia usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych, która będzie realizowana maksymalnie przez okres dodatkowych 12 miesięcy, względem podstawowego okresu świadczenia usług. Na podstawie prawa opcji, Zamawiający ma prawo do jednostronnego wydłużenia okresu świadczenia usług maksymalnie o 12 miesięcy, mieszczących się w okresie następującym po zakończeniu okresu podstawowego (terminowego lub przedterminowego).