676860-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – DOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGO (6 CZĘŚCI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGO (6 CZĘŚCI)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, który obejmuje: suszarkę laboratoryjną (CZĘŚĆ NUMER 1), suszarkę próżniową (CZĘŚĆ NUMER 2), wyciągarka na żurawiu (CZĘŚĆ NUMER 3), termostat cyrkulacyjny (CZĘŚĆ NUMER 4), pompę próżniową (CZĘŚĆ NUMER 5) i piknometr helowy (CZĘŚĆ NUMER 6). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku numer 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i Załączniku numer 7 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy (PPU). 3. Opis przedmiotu zamówienia w oparciu o Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 3.1. dla CZĘŚCI NUMER 1: 42942000-1 Piece i akcesoria; 3.2. dla CZĘŚCI NUMER 2: 42942200-3 Piece próżniowe; 3.3. dla CZĘŚCI NUMER 3: 42417000-2 Podnośniki i przenośniki; 3.4. dla CZĘŚCI NUMER 4: 42943000-8 Łaźnie termostatyczne i akcesoria; 3.5. dla CZĘŚCI NUMER 5: 42122450-9 Pompy próżniowe; 3.6. dla CZĘŚCI NUMER 6: 38425600-6 Piknometry; 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu z zastrzeżeniem art. 261 upzp. 10. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 1 upzp. 11. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 12. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 upzp. 13. Źródło finansowania: Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, projekt „Rozszerzenie kompetencji Centrum Innowacji Zrównoważonej Chemii i Biotechnologii”, nr Umowy z OPI: KPOD.01.18-IW.03-0004/24.
Interne KennungCRZP/IPO/FA/34/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42942000 Öfen und Zubehör, 42942200 Vakuumöfen, 42417000 Aufzüge und Fördereinrichtungen, 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör, 42122450 Vakuumpumpen, 38425600 Pyknometer
5. Los
LosLOT-0001