2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisu dla urządzeń i oprogramowania sond ruchu sieciowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu (zwane dalej „Usługą Serwisu”) dla Sprzętu, Oprogramowania Standardowego i Oprogramowania, określonych w Załączniku nr 1 do OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 534084-2025
Interne Kennung: PN/38/25/HSKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisu dla urządzeń i oprogramowania sond ruchu sieciowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu (zwane dalej „Usługą Serwisu”) dla Sprzętu, Oprogramowania Standardowego i Oprogramowania, określonych w Załączniku nr 1 do OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.