See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń służbowych w obiektach użytkowanych przez Lubuski Zakład w Zielonej Górze.
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Sprzątanie pomieszczeń w Żaganiu
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Żaganiu, ul. Kolejowa 88
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Sprzątanie pomieszczeń w Zbąszynku
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Zbąszynku, ul.Dworcowa 2
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Sprzątanie pomieszczeń w Rzepinie
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Rzepinie, ul. Towarowa 1 i Dworcowa 78
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Sprzątanie pomieszczeń w Kostrzynie n/Odrą
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Kostrzynie n/Odrą, ul. Dworcowa 2
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Sprzątanie pomieszczeń w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Gorzowie Wlkp., ul. Dworcowa 1
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Sprzątanie pomieszczeń w Zielonej Górze
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Zielonej Górze, ul. Ułańska 3
Interne Kennung: Zg.240.3512.2025 - Zadanie 6