See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor aanneming van diensten met als voorwerp de invordering van parkeerretributies voor het Parkeeragentschap van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Invordering van parkeerretributies voor het Parkeeragentschap van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: PB.A25-3186
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PB.A25-3186 - 1
Beschreibung: Invordering in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest : Anderlecht, Oudergem, Etterbeek, Elsene, Koekelberg, Sint-Gillis, Schaarbeek, Watermaal-Bosvoorde en Sint-Pieters-Woluwe.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PB.A25-3186 - 2
Beschreibung: Invordering in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest : Sint-Agatha-Berchem, Stad Brussel, Evere, Vorst, Ganshoren, Jette, Sint-Jans-Molenbeek, Sint-Joost-ten-Node, Ukkel en Sint-Lambrechts-Woluwe.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PB.A25-3186 - 3
Beschreibung: Invordering in het Waalse Gewest
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PB.A25-3186 - 4
Beschreibung: Invordering in het Vlaamse Gewest
Interne Kennung: 4