67700-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen – Remont (naprawa główna) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych w 2025 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont (naprawa główna) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych w 2025 roku
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest usługa remontu (naprawy głównej) technicznych środków materiałowych do statków powietrznych (tśm, sprzętu), w asortymencie, ilościach określonych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Usługa winna zostać wykonana zgodnie z dokumentacją techniczną producenta lub uprawnionego zakładu remontowego i gwarantować pełną sprawność technicznych środków materiałowych poddanych usłudze, niezależnie od zakresu prac koniecznych do zapewnienia ich pełnej sprawności. 3. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 143 części, zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4. Sprzęt przeznaczony do wykonania usługi w ramach niniejszej umowy winien posiadać zapas resursu technicznego oraz zostać przekazany wraz z dokumentacją, na podstawie której można stwierdzić jego podstawowe parametry. Ustalenie resursów odbywa się na podstawie polskich dokumentów normatywnych (biuletyny techniczne, itp.). W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentacją techniczną producenta lub uprawnionego zakładu remontowego a dokumentami ustalającymi resurs, o których mowa powyżej, przy realizacji przedmiotu umowy Wykonawcę obowiązywały będą normy wynikające z polskich dokumentów normatywnych. 5. Przedmiot zamówienia podlegał będzie odbiorowi jakościowemu przez Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe w zakresie i na zasadach opisanych w § 9 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. System zarządzania jakością Wykonawcy winien spełniać wymagania zawarte w PN-EN ISO 9001:2015. 6. Wykonawca udzieli gwarancji na bezawaryjną pracę sprzętu po wykonanej usłudze na okres 24 miesięcy/200 godzin pracy (w zależności co upłynie wcześniej) licząc od daty odbioru sprzętu. 7. Zamawiający zgodnie z art. 455 ustawy Pzp dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia w przypadkach i na warunkach określonych w § 17 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung30/2025/U-OIB
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. AGREGAT STEROWANIA (pilota automat. AP-34B) SERIA 3
BeschreibungAGREGAT STEROWANIA (pilota automat. AP-34B) SERIA 3 do Mi-17, Mi-8
Interne Kennung1
Menge2 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić usługę remontu (naprawy głównej) tśm w asortymencie oraz maksymalnych ilościach określonych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA: Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych brutto jak w ofercie.
LosLOT-0002
Titel2. AMORTYZATOR PODWOZIA LEWY
Beschreibung2.AMORTYZATOR PODWOZIA LEWY do Mi-8
Interne Kennung2
Menge1 Stück
LosLOT-0003
Titel3.ANTYWIBRATOR
Beschreibung3.ANTYWIBRATOR do Mi-17, Mi-8
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4.APARAT ZAPŁONOWY
BeschreibungAPARAT ZAPŁONOWY do W-3
Interne Kennung4
Menge3 Stück
LosLOT-0005
Titel5.AUDIOSELEKTOR KMA 24H-70/NVG
BeschreibungAUDIOSELEKTOR KMA 24H-70/NVG do An-28, M-28, W-3
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel6.AUDIOSELEKTOR
BeschreibungAUDIOSELEKTOR do W-3
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel7. AUTOTRYMER
BeschreibungAUTOTRYMER do W-3
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel8. BLOK AKWIZYCJI
BeschreibungBLOK AKWIZYCJI do Mi-17
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9. BLOK
BeschreibungBLOK do Mi-24
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titel10.BLOK HYDRAULICZNY
BeschreibungBLOK HYDRAULICZNY do Mi-24
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titel11.BLOK NAD. - ODB.
BeschreibungBLOK NAD. - ODB. do SW-4
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titel12.BLOK NADAWCZO ODBIORCZY
BeschreibungBLOK NADAWCZO ODBIORCZY do W-3
Interne Kennung12
LosLOT-0013
Titel13. BLOK NADAWCZO-ODBIORCZY
BeschreibungBLOK NADAWCZO-ODBIORCZY do W-3
Interne Kennung13
LosLOT-0014
Titel14. BLOK NADAWCZO-ODBIORCZY RADIOWYSOKOŚCIOM.
BeschreibungBLOK NADAWCZO-ODBIORCZY RADIOWYSOKOŚCIOM. do W-3
Interne Kennung14
LosLOT-0015
Titel15. BLOK NADAWCZO-ODBIORCZY
BeschreibungBLOK NADAWCZO-ODBIORCZY do Mi-8
Interne Kennung15
LosLOT-0016
Titel16. BLOK NADAWCZO-ODBIORCZY
BeschreibungBLOK NADAWCZO-ODBIORCZY do Mi-17, Mi-8, W-3
Interne Kennung16
LosLOT-0017
Titel17. BLOK NN-2
BeschreibungBLOK NN-2 do Mi-24
Interne Kennung17
LosLOT-0018
Titel18. BLOK ODBIORCZO-NADAWCZY
BeschreibungBLOK ODBIORCZO-NADAWCZY do Mi-2, Mi-8, W-3
Interne Kennung18
LosLOT-0019
Titel19. BLOK POMIAROWY
BeschreibungBLOK POMIAROWY do W-3
Interne Kennung19
LosLOT-0020
Titel20. BLOK STEROWANIA
BeschreibungBLOK STEROWANIA do W-3
Interne Kennung20
LosLOT-0021
Titel21. BLOK STEROWANIA OŚW. CLCU
BeschreibungBLOK STEROWANIA OŚW. CLCU DO Mi-2
Interne Kennung21
LosLOT-0022
Titel22. BLOK STEROWANIA PRĄDNICĄ
BeschreibungBLOK STEROWANIA PRĄDNICĄ doSW-4
Interne Kennung22
LosLOT-0023
Titel23. BLOK W.CZ.
BeschreibungBLOK W.CZ do Mi-24
Interne Kennung23
LosLOT-0024
Titel24. BLOK ZAWORÓW
BeschreibungBLOK ZAWORÓW do Mi-2
Interne Kennung24
LosLOT-0025
Titel25. BUSOLA MAGNETYCZNA
BeschreibungBUSOLA MAGNETYCZNA do M-28, Mi-2, Mi-24, Mi-8
Interne Kennung25
LosLOT-0026
Titel26. DAJNIK
BeschreibungDAJNIK do M-28
Interne Kennung26
LosLOT-0027
Titel27. ELEKTROMECHANIZM
BeschreibungELEKTROMECHANIZM do W-3
Interne Kennung27
LosLOT-0028
Titel28.HAMULEC KOŁA GŁÓWNEGO
BeschreibungHAMULEC KOŁA GŁÓWNEGO do An-28, M-28
Interne Kennung28
Menge2
LosLOT-0029
Titel29. HYDROAKUMULATOR
BeschreibungHYDROAKUMULATOR do Mi-17, Mi-8
Interne Kennung29
LosLOT-0030
Titel30. KOLEKTOR WIRNIKA NOŚNEGO
BeschreibungKOLEKTOR WIRNIKA NOŚNEGO do W-3
Interne Kennung30
LosLOT-0031
Titel31. KOŁO PODWOZIA PRZEDNIEGO
BeschreibungKOŁO PODWOZIA PRZEDNIEGO do Mi-17, Mi-8
Interne Kennung31
Menge3
LosLOT-0032
Titel32. KONWERTER
BeschreibungKONWENTER do Mi-17, Mi-24, Mi-8, W-3
Interne Kennung32
LosLOT-0033
Titel33. NADAJNIK AWARYJNY
BeschreibungNADAJNIK AWARYJNY do Mi-17, Mi-8, W-3
Interne Kennung33
LosLOT-0034
Titel34. NADAJNIK CIŚNIENIA
BeschreibungNADAJNIK CIŚNIENIA do W-3
Interne Kennung34
LosLOT-0035
Titel35. NADAJNIK CIŚNIENIA
Interne Kennung35
LosLOT-0036
Titel36. NADAJNIK
BeschreibungNADAJNIK do Mi-17, Mi-2, Mi-8
Interne Kennung36
LosLOT-0037
Titel37. NADAJNIK OBLODZENIA
BeschreibungNADAJNIK OBLODZENIA do M-28, Mi-17, Mi-24, Mi-8
Interne Kennung37
LosLOT-0038
Titel38. NADAJNIK PRZECIĄŻEŃ
BeschreibungNADAJNIK PRZECIĄŻEŃ do An-28, M-28, W-3
Interne Kennung38
LosLOT-0039
Titel39. NADAJNIK WYSOKOŚCI
BeschreibungNADAJNIK WYSOKOŚCI do Mi-17, Mi-8
Interne Kennung39
LosLOT-0040
Titel40. ODBIORNIK
BeschreibungODBIORNIK do An-28, M-28, Mi-24
Interne Kennung40
LosLOT-0041
Titel41. ODBIORNIK
BeschreibungODBIORNIK do Mi-2, Mi-8
Interne Kennung41
LosLOT-0042
Titel42. ODBIORNIK BPU
BeschreibungODBIORNIK BPU do Mi-17
Interne Kennung42
LosLOT-0043
Titel43. ODBIORNIK NAWIGACYJNY
BeschreibungODBIORNIK NAWIGACYJNY DO Mi-8, W-3
Interne Kennung43
LosLOT-0044
Titel44. PIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO (z dokompletowaniem łopat)
BeschreibungPIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO (z dokompletowaniem łopat) do Mi-8
Interne Kennung44
Menge1
LosLOT-0045
Titel45. PIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO
BeschreibungPIASTA ŚMIGŁA OGONOWEGO do Mi-8
Interne Kennung45
LosLOT-0046
Titel46. PION ŻYROSKOPOWY
BeschreibungPION ŻYROSKOPOWY DO Mi-17, Mi-8
Interne Kennung46
LosLOT-0047
Titel47. POKŁADOWY REJESTRATOR ROZMÓW
BeschreibungPOKŁADOWY REJESTRATOR ROZMÓW DO Mi-8, W-3
Interne Kennung47
LosLOT-0048
Titel48. POMPA
BeschreibungPOMPA DO Mi-17
Interne Kennung48
LosLOT-0049
Titel49. POMPA NURNIKOWA
BeschreibungPOMPA NURNIKOWA DO Mi-8
Interne Kennung49
LosLOT-0050
Titel50. POMPA PALIWOWA
BeschreibungPOMPA PALIWOWA DO Mi-17
Interne Kennung50
LosLOT-0051
Titel51. PRĄDNICA PRĄDU PRZEM.
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU PRZEM. DO An-28, M-28, W-3
Interne Kennung51
LosLOT-0052
Titel52. PRĄDNICA PRĄDU PRZEM.
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU PRZEM. DO Mi-8
Interne Kennung52
LosLOT-0053
Titel53. PRĄDNICA PRĄDU PRZEM.
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU PRZEM. DO Mi-17
Interne Kennung53
LosLOT-0054
Titel54. PRĄDNICA PRĄDU PRZEMIENNEGO
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU PRZEMIENNEGO DO W-3
Interne Kennung54
Menge4 Stück
LosLOT-0055
Titel55. PRĄDNICA PRĄDU STAŁEGO
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU STAŁEGO DO Mi-8
Interne Kennung55
LosLOT-0056
Titel56. PRĄDNICA PRĄDU STAŁEGO
BeschreibungPRĄDNICA PRĄDU STAŁEGO DO Mi-2
Interne Kennung56
LosLOT-0057
Titel57. PRĄDOROZRUSZNIK
BeschreibungPRĄDOROZRUSZNIK DO SW-4
Interne Kennung57
LosLOT-0058
Titel58. PRĘDKOŚCIOMIERZ
BeschreibungPRĘDKOŚCIOMIERZ DO SW-4, W-3
Interne Kennung58
Menge6 Stück
LosLOT-0059
Titel59. PRĘDKOŚCIOMIERZ
BeschreibungPRĘDKOŚCIOMIERZ DO Mi-2
Interne Kennung59
LosLOT-0060
Titel60. PROGRAMATOR
BeschreibungPROGRAMATOR DO W-3
Interne Kennung60
LosLOT-0061
Titel61. PRZEKŁADNIA GŁÓWNA
BeschreibungPRZEKŁADNIA GŁÓWNA DO Mi-8
Interne Kennung61
LosLOT-0062
Titel62. PRZEKŁADNIA POŚREDNICZĄCA
BeschreibungPRZEKŁADNIA POŚREDNICZĄCA DO Mi-2
Interne Kennung62
Menge5 Stück
LosLOT-0063
Titel63. PRZEKŁADNIA TYLNA
BeschreibungPRZEKŁADNIA TYLNA do Mi-2
Interne Kennung63
LosLOT-0064
Titel64. PRZETWORNICA
BeschreibungPRZETWORNICA DO W-3
Interne Kennung64
LosLOT-0065
Titel65. PRZETWORNICA
BeschreibungPRZETWORNICA DO Mi-24
Interne Kennung65
LosLOT-0066
Titel66. PRZETWORNICA
BeschreibungPRZETWORNICA DO SW-4, W-3
Interne Kennung66
LosLOT-0067
Titel67. PRZETWORNIK CIŚNIENIA
BeschreibungPRZETWORNIK CIŚNIENIA DO SW-4, W-3
Interne Kennung67
LosLOT-0068
Titel68. PRZETWORNIK CIŚNIENIA
BeschreibungPRZETWORNIK CIŚNIENIA DO Mi-17, Mi-2, Mi-8
Interne Kennung68
LosLOT-0069
Titel69. PRZETWORNIK OBROTÓW
BeschreibungPRZETWORNIK OBROTÓW DO SW-4, W-3
Interne Kennung69
LosLOT-0070
Titel70. PRZETWORNIK OBROTÓW
BeschreibungPRZETWORNIK OBROTÓW DO W-3
Interne Kennung70
LosLOT-0071
Titel71. PULPIT AUDIOSELEKTORA
BeschreibungPULPIT AUDIOSELEKTORA DO W-3
Interne Kennung71
LosLOT-0072
Titel72. PULPIT STER.KFS-579A
BeschreibungPULPIT STER.KFS-579A DO M-28, W-3
Interne Kennung72
LosLOT-0073
Titel73. PULPIT STER. PU-T
BeschreibungPULPIT STER. PU-T DO W-3
Interne Kennung73
LosLOT-0074
Titel74. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO SW-4
Interne Kennung74
LosLOT-0075
Titel75. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO Mi-24
Interne Kennung75
LosLOT-0076
Titel76. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO W-3
Interne Kennung76
LosLOT-0077
Titel77. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO Mi-8
Interne Kennung77
LosLOT-0078
Titel78. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO M-28, W-3
Interne Kennung78
LosLOT-0079
Titel79. PULPIT STEROWANIA
BeschreibungPULPIT STEROWANIA DO M-28, Mi-17, Mi-24, Mi-8, W-3
Interne Kennung79
LosLOT-0080
Titel80. RADIOKOMPAS
BeschreibungRADIOKOMPAS DO Mi-17, Mi-8
Interne Kennung80
LosLOT-0081
Titel81. RADIOKOMPAS
BeschreibungRADIOKOMPAS DO SW-4
Interne Kennung81
LosLOT-0082
Titel82. REGULATOR CIŚNIENIA
BeschreibungREGULATOR CIŚNIENIA DO An-28, Mi-17, Mi-2, Mi-24, Mi-8, W-3
Interne Kennung82
LosLOT-0083
Titel83. REGULATOR NAPIĘCIA
BeschreibungREGULATOR NAPIĘCIA DO Mi-8
Interne Kennung83
LosLOT-0084
Titel84. REGULATOR OBROTÓW
BeschreibungREGULATOR OBROTÓW DO Mi-8
Interne Kennung84
LosLOT-0085
Titel85. REGULATOR OBROTÓW TURBINY
BeschreibungREGULATOR OBROTÓW TURBINY DO SW-4
Interne Kennung85
LosLOT-0086
Titel86. ROZRUSZNIK ELEKT
BeschreibungROZRUSZNIK ELEKT DO An-28, M-28, W-3
Interne Kennung86
LosLOT-0087
Titel87. ROZRUSZNIK POWIETRZNY
BeschreibungROZRUSZNIK POWIETRZNY DO Mi-24
Interne Kennung87
LosLOT-0088
Titel88. SKRZYNKA NAPĘDÓW
BeschreibungSKRZYNKA NAPĘDÓW DO Mi-24
Interne Kennung88
LosLOT-0089
Titel89. SKRZYNKA REGULACYJNA
BeschreibungSKRZYNKA REGULACYJNA DO Mi-8
Interne Kennung89
LosLOT-0090
Titel90. SKRZYNKA ROZRUCHOWA
BeschreibungSKRZYNKA ROZRUCHOWA DO Mi-17, Mi-24
Interne Kennung90
LosLOT-0091
Titel91. SKRZYNKA ROZRUCHOWA
BeschreibungSKRZYNKA ROZRUCHOWA DO Mi-8
Interne Kennung91
LosLOT-0092
Titel92. SPRĘŻARKA POWIETRZA
BeschreibungSPRĘŻARKA POWIETRZA DO Mi-17, Mi-24
Interne Kennung92
LosLOT-0093
Titel93. STATECZNIK
BeschreibungSTATECZNIK DO Mi-8
Interne Kennung93
LosLOT-0094
Titel94. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT W-3
Interne Kennung94
LosLOT-0095
Titel95. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO SW-4
Interne Kennung95
LosLOT-0096
Titel96. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO W-3
Interne Kennung96
LosLOT-0097
Titel97. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO An-28, M-28, W-3
Interne Kennung97
LosLOT-0098
Titel98. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO Mi-2, SW-4
Interne Kennung98
LosLOT-0099
Titel99. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO M-28, W-3
Interne Kennung99
LosLOT-0100
Titel100. ŚMIGŁO
BeschreibungŚMIGŁO DO M-28
Interne Kennung100
LosLOT-0101
Titel101. ŚMIGŁO
BeschreibungŚMIGŁO DO An-28, M-28
Interne Kennung101
Menge4
LosLOT-0102
Titel102. ŚMIGŁO
BeschreibungŚMIGŁO DO PZL-130
Interne Kennung102
LosLOT-0103
Titel103. TŁUMIK HYDR.PIASTY WIRNIKA
BeschreibungTŁUMIK HYDR.PIASTY WIRNIKA DO W-3
Interne Kennung103
LosLOT-0104
Titel104. TŁUMIK HYDRAULICZNY
BeschreibungTŁUMIK HYDRAULICZNY DO Mi-24
Interne Kennung104
LosLOT-0105
Titel105. URZĄDZENIE NADAWCZO-ODBIORCZE
BeschreibungURZĄDZENIE NADAWCZO-ODBIORCZE DO Mi-17, Mi-8
Interne Kennung105
LosLOT-0106
Titel106. WAŁ NAPĘDU WENTYLATORA
BeschreibungWAŁ NAPĘDU WENTYLATORA DO Mi-17, Mi-24, Mi-8
Interne Kennung106
LosLOT-0107
Titel107. WAŁ TYLNY
BeschreibungWAŁ TYLNY DO Mi-24
Interne Kennung107
LosLOT-0108
Titel108. WARIOMETR
BeschreibungWARIOMETR DO W-3
Interne Kennung108
LosLOT-0109
Titel109. WARIOMETR
BeschreibungWARIOMETR DO Mi-2
Interne Kennung109
LosLOT-0110
Titel110. WARIOMETR
BeschreibungWARIOMETR DO SW-4, W-3
Interne Kennung110
LosLOT-0111
Titel111. WCIĄGARKA ELEKTRYCZNA
BeschreibungWCIĄGARKA ELEKTRYCZNA DO W-3
Interne Kennung111
LosLOT-0112
Titel112. WSKAŹNIK MOMENTOMIERZA
BeschreibungWSKAŹNIK MOMENTOMIERZA DO W-3
Interne Kennung112
LosLOT-0113
Titel113. WSKAŹNIK WYSOKOŚCI RADIOWYSOKOSCIOM. APN-209
BeschreibungWSKAŹNIK WYSOKOŚCI RADIOWYSOKOSCIOM. APN-209 DO Mi-2, Mi-8, W-3
Interne Kennung113
LosLOT-0114
Titel114. WZMACNIACZ DO SPU-7 SER. BI
BeschreibungWZMACNIACZ DO SPU-7 SER. BI DO Mi-2
Interne Kennung114
LosLOT-0115
Titel115. WZMACNIACZ HYDRAULICZNY
BeschreibungWZMACNIACZ HYDRAULICZNY DO Mi-14, Mi-8
Interne Kennung115
LosLOT-0116
Titel116. WZMACNIACZ HYDRAULICZNY
BeschreibungWZMACNIACZ HYDRAULICZNY DO Mi-24
Interne Kennung116
LosLOT-0117
Titel117. WZMACNIACZ HYDRAULICZNY
BeschreibungWZMACNIACZ HYDRAULICZNY DO Mi-17
Interne Kennung117
LosLOT-0118
Titel118. WZMACNIACZ HYDRAULICZNY
BeschreibungWZMACNIACZ HYDRAULICZNY DO SW-4
Interne Kennung118
LosLOT-0119
Titel119. WZMACNIACZ MAGNETYCZNY
BeschreibungWZMACNIACZ MAGNETYCZNY DO W-3
Interne Kennung119
LosLOT-0120
Titel120. WZMACNIACZ MOCY
BeschreibungWZMACNIACZ MOCY DO Mi-17
Interne Kennung120
LosLOT-0121
Titel121. ZASILACZ AWARYJNY SZT. HORYZ.
BeschreibungZASILACZ AWARYJNY SZT. HORYZ. DO W-3
Interne Kennung121
LosLOT-0122
Titel122. ZAWÓR
BeschreibungZAWÓR DO M-28
Interne Kennung122
LosLOT-0123
Titel123. ZAWÓR
BeschreibungZAWÓR DO Mi-17, Mi-8
Interne Kennung123
LosLOT-0124
Titel124. ZAWÓR ELEKTROMAGNETYCZNY
BeschreibungZAWÓR ELEKTROMAGNETYCZNY DO Mi-2, W-3
Interne Kennung124
LosLOT-0125
Titel125. ZAWÓR ELEKTROMECH. UKŁADU EŻEKCJI
BeschreibungZAWÓR ELEKTROMECH. UKŁADU EŻEKCJI DO W-3
Interne Kennung125
LosLOT-0126
Titel126. ZAWÓR ODCINAJĄCY
BeschreibungZAWÓR ODCINAJĄCY DO Mi-17, Mi-24, Mi-8, W-3
Interne Kennung126
LosLOT-0127
Titel127. ZAWÓR REDUKCYJNY
BeschreibungZAWÓR REDUKCYJNY DO MiG-29, W-3
Interne Kennung127
LosLOT-0128
Titel128. ZAWÓR REDUKCYJNY
BeschreibungZAWÓR REDUKCYJNY DO Mi-17, Mi-8
Interne Kennung128
LosLOT-0129
Titel129. ZAWÓR REDYKCYJNY
BeschreibungZAWÓR REDYKCYJNY DO Mi-17, Mi-24, MiG-29
Interne Kennung129
LosLOT-0130
Titel130. ZAWÓR UPUSTU
BeschreibungZAWÓR UPUSTU DO SW-4
Interne Kennung130
LosLOT-0131
Titel131. ZESPÓŁ HAMULCOWY
BeschreibungZESPÓŁ HAMULCOWY DO Mi-8
Interne Kennung131
LosLOT-0132
Titel132. ZESPÓŁ HAMULCOWY
Interne Kennung132
LosLOT-0133
Titel133. ŻYROBUSOLA
BeschreibungŻYROBUSOLA DO SW-4, W-3
Interne Kennung133
LosLOT-0134
Titel134. ŻYROSKOP KIERUNKOWY
BeschreibungŻYROSKOP KIERUNKOWY DO SW-4
Interne Kennung134
LosLOT-0135
Titel135. WSKAŹNIK NAWIGACYJNY
BeschreibungWSKAŹNIK NAWIGACYJNY DO SW-4
Interne Kennung135
LosLOT-0136
Titel136. NADAJNIK OBROTÓW
BeschreibungNADAJNIK OBROTÓW DO SW-4
Interne Kennung136
LosLOT-0137
Titel137. PODWÓJNY WSKAŹNIK OBR. N2 + WIRNIKA
BeschreibungPODWÓJNY WSKAŹNIK OBR. N2 + WIRNIKA DO SW-4
Interne Kennung137
LosLOT-0138
Titel138. WSKAŹNIK PALIWOMIERZA
BeschreibungWSKAŹNIK PALIWOMIERZA DO SW-4
Interne Kennung138
LosLOT-0139
Titel139. NADAJNIK PALIWOMIERZA
BeschreibungNADAJNIK PALIWOMIERZA DO SW-4
Interne Kennung139
LosLOT-0140
Titel140. SZTUCZNY HORYZONT
BeschreibungSZTUCZNY HORYZONT DO Mi-2
Interne Kennung140
LosLOT-0141
Titel141. NADAJNIK POŁOŻENIA TRYMERÓW
BeschreibungNADAJNIK POŁOŻENIA TRYMERÓW DO Mi-2
Interne Kennung141
LosLOT-0142
Titel142. WSKAŹNIK KURSU
BeschreibungWSKAŹNIK KURSU DO Mi-2
Interne Kennung142
LosLOT-0143
Titel143. ODBIORNIK NAWIGACYJNY
BeschreibungODBIORNIK NAWIGACYJNY DO SW-4
Interne Kennung143