677001-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – „Usługi serwisowe (przeglądy i naprawy) sprzętu i aparatury medycznej znajdującej się na wyposażeniu SZOZnMiD - (przeglądy, konserwacja i naprawy pogwarancyjne aparatury medycznej)” cz.IV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi serwisowe (przeglądy i naprawy) sprzętu i aparatury medycznej znajdującej się na wyposażeniu SZOZnMiD - (przeglądy, konserwacja i naprawy pogwarancyjne aparatury medycznej)” cz.IV
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2, 3 do SWZ
Interne Kennung: ADZP-381-61/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 1: Aparat do znieczulania MRI
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ, załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 2: Respiratory SERVO
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 3: Sprzęt noworodkowy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 4: Aparatura medyczna Karl STORZ,
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 5: Aparatura medyczna STRYKER
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 6: Urządzenia do przesiewowych badań słuchu
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0012
Titel: pakiet nr 7: Sprzęt do dezynfekcji łóżek i materacy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0013
Titel: pakiet nr 8: Sterylizator wody, udatniacze wody
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0014
Titel: pakiet nr 9: Urządzenia do mycia parą wodną
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0015
Titel: pakiet nr 10: Sprzęt dermatologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0016
Titel: pakiet nr 11: Lasery Lightmed
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0017
Titel: pakiet nr 12: Strzykawka/wstrzykiwacz kontrastu
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0018
Titel: pakiet nr 13: Panele prysznicowe ARJO
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0019
Titel: pakiet nr 14: Analizatory parametrów krytycznych,
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0020
Titel: pakiet nr 15: Autoklaw + myjka MMM
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0021
Titel: pakiet nr 16: Autoklaw plazmowy,
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0022
Titel: pakiet nr 17: Wagi medyczne i magazynowe
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0023
Titel: pakiet nr 18: Sprzęt różny
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0024
Titel: pakiet nr 19: Aparaty do ciągłych metod leczenia nerkozastępczego
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0025
Titel: pakiet nr 20: Analizatory powietrza wydychanego
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0026
Titel: pakiet nr 21: Myjki-dezynfektory Smeg
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0027
Titel: pakiet nr 22: Aparat do biopsji fuzyjnej.
Interne Kennung: Pakiet nr 22