2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro, monitory do komputerów typu micro.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro, monitory do komputerów typu micro. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, tj.: Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 580871-2025
Interne Kennung: BAI.272.78.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro, monitory do komputerów typu micro
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa urządzeń komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego – komputery typu micro, monitory do komputerów typu micro