See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZZOZ w Kozienicach
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZZOZ w Kozienicach
Interne Kennung: 06/PN/ND.ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51-Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54- Sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Interne Kennung: 54