See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Mikołowie wraz z dostosowaniem obiektu dla osób z niepełnosprawnościami oraz rozbudową segmentu szkoły
Beschreibung: 4.1 Zakres prac: 1) wycinka drzew będących w kolizji z inwestycją (wg odrębnej decyzji administracyjnej uzyskanej przez Zamawiającego), wraz z cięciem kłód drzew na odcinki 2,2 m lub wielokrotność tej długości i transport urobku(kłód, grubizn, zrębków gałęzi) na teren ZUK Mikołów oraz usunięcie korzeni, nasadzenia zieleni oraz wykonanie trawników - transport na odległość do 5 km. Ścięte drzewo stanowi własność Zamawiającego. 2) zapewnienie wywozu ziemi z terenu budowy - Wykonawca zobowiązany jest odwieźć w miejsce wskazane przez Zamawiającego na teren stanowiący własność Gminy Mikołów - Śląskiego Ogrodu Botanicznego – działka zostanie wskazana na etapie realizacji robót, transport na odległość do 8 km wraz z rozplantowaniem; 3) zapewnienie nadzoru ornitologicznego przy wycince drzew; . 4) rozbiórka istniejącej sali gimnastycznej wraz z zapleczem oraz części parterowej (segmentu żywieniowego)oraz kolizyjnej infrastruktury technicznej wraz z wywozem i utylizacją elementów pochodzących z rozbiórki. 5) rozbiórka jednokondygnacyjnych budynków służących celom gospodarczym (oznaczonych na części rysunkowej jako G1 i G2); 6)rozbiórka muru oporowego M2 oraz fragmentu muru oporowego M1 w zakresie kolidującym z inwestycją, 7) budowa hali sportowej wraz ze wszystkimi pomieszczeniami niezbędnymi do jej prawidłowego użytkowania; 8) rozbudowa i przebudowa szkoły, (z częścią gastronomiczną tj. stołówką szkolną i kuchnią, w obszarach pozostałych kondygnacji nadziemnych sale lekcyjne); 9) budowa szybu windowego i windy dla osób z niepełnosprawnościami; 10) przebudowa i budowa instalacji wewnętrznych: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, instalacji elektrycznej, system wykrywania i sygnalizacji pożaru, system oddymiania, instalacje c.o., instalacja wentylacji i klimatyzacji, instalacja komputerowa i internetowa, 11) przebudowa układu dróg wewnętrznych wraz ze stanowiskami postojowymi i placami manewrowymi w tym z placem manewrowym dla celów p.poż.; 12) budowa ogrodzeń wraz z furtkami i bramami; 13) budowa miejsca gromadzenia odpadów (wiata śmietnikowa); 14) przebudowa zewnętrznej instalacji wodociągowej; 15) przebudowa zewnętrznej instalacji gazowej; 16) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej; 17) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej; 18) wykonanie zbiornika retencyjnego podziemnego wód deszczowych,19) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji elektrycznej; 20) przebudowa zewnętrznej instalacji elektroenergetycznej, oświetlenia zewnętrznego wraz z oprawami na słupach i masztach; 21) przebudowa zewnętrznej instalacji teletechnicznej. 22) niwelacja terenu, formowanie skarp i nasypów, budowę murów oporowych. 23) budowa utwardzonych nawierzchni z kostki betonowej - ciągów komunikacji pieszej i pieszo-jezdnej, 24) budowa stanowisk postojowych dla samochodów osobowych; 25) budowa stanowiska ładowania samochodów elektrycznych; 26) wymiana ogrodzenia w obszarze działek; 27) Wykonanie kompleksowej inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wykonanych obiektów, sieci i przyłączy wraz z naniesieniem ich na mapę w zasobach geodezyjnych. 28) Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Dostarczone wyposażenie, urządzenia i materiały muszą być nowe. Roboty należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę nr RDPB – 184/2024 z dnia08.04.2024 oraz postanowienia nr 122/2024 z dnia 17.04.2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót budowlanych. Dodatkowe informacje zawiera załącznik – Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PN 1-2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1 Zakres prac: 1) wycinka drzew będących w kolizji z inwestycją (wg odrębnej decyzji administracyjnej uzyskanej przez Zamawiającego), wraz z cięciem kłód drzew na odcinki 2,2 m lub wielokrotność tej długości i transport urobku(kłód, grubizn, zrębków gałęzi) na teren ZUK Mikołów oraz usunięcie korzeni, nasadzenia zieleni oraz wykonanie trawników - transport na odległość do 5 km. Ścięte drzewo stanowi własność Zamawiającego. 2) zapewnienie wywozu ziemi z terenu budowy - Wykonawca zobowiązany jest odwieźć w miejsce wskazane przez Zamawiającego na teren stanowiący własność Gminy Mikołów - Śląskiego Ogrodu Botanicznego – działka zostanie wskazana na etapie realizacji robót, transport na odległość do 8 km wraz z rozplantowaniem; 3) zapewnienie nadzoru ornitologicznego przy wycince drzew; . 4) rozbiórka istniejącej sali gimnastycznej wraz z zapleczem oraz części parterowej (segmentu żywieniowego)oraz kolizyjnej infrastruktury technicznej wraz z wywozem i utylizacją elementów pochodzących z rozbiórki. 5) rozbiórka jednokondygnacyjnych budynków służących celom gospodarczym (oznaczonych na części rysunkowej jako G1 i G2); 6)rozbiórka muru oporowego M2 oraz fragmentu muru oporowego M1 w zakresie kolidującym z inwestycją, 7) budowa hali sportowej wraz ze wszystkimi pomieszczeniami niezbędnymi do jej prawidłowego użytkowania; 8) rozbudowa i przebudowa szkoły, (z częścią gastronomiczną tj. stołówką szkolną i kuchnią, w obszarach pozostałych kondygnacji nadziemnych sale lekcyjne); 9) budowa szybu windowego i windy dla osób z niepełnosprawnościami; 10) przebudowa i budowa instalacji wewnętrznych: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, instalacji elektrycznej, system wykrywania i sygnalizacji pożaru, system oddymiania, instalacje c.o., instalacja wentylacji i klimatyzacji, instalacja komputerowa i internetowa, 11) przebudowa układu dróg wewnętrznych wraz ze stanowiskami postojowymi i placami manewrowymi w tym z placem manewrowym dla celów p.poż.; 12) budowa ogrodzeń wraz z furtkami i bramami; 13) budowa miejsca gromadzenia odpadów (wiata śmietnikowa); 14) przebudowa zewnętrznej instalacji wodociągowej; 15) przebudowa zewnętrznej instalacji gazowej; 16) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej; 17) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej; 18) wykonanie zbiornika retencyjnego podziemnego wód deszczowych,19) przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji elektrycznej; 20) przebudowa zewnętrznej instalacji elektroenergetycznej, oświetlenia zewnętrznego wraz z oprawami na słupach i masztach; 21) przebudowa zewnętrznej instalacji teletechnicznej. 22) niwelacja terenu, formowanie skarp i nasypów, budowę murów oporowych. 23) budowa utwardzonych nawierzchni z kostki betonowej - ciągów komunikacji pieszej i pieszo-jezdnej, 24) budowa stanowisk postojowych dla samochodów osobowych; 25) budowa stanowiska ładowania samochodów elektrycznych; 26) wymiana ogrodzenia w obszarze działek; 27) Wykonanie kompleksowej inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wykonanych obiektów, sieci i przyłączy wraz z naniesieniem ich na mapę w zasobach geodezyjnych. 28) Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Dostarczone wyposażenie, urządzenia i materiały muszą być nowe. Roboty należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę nr RDPB – 184/2024 z dnia08.04.2024 oraz postanowienia nr 122/2024 z dnia 17.04.2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót budowlanych. Dodatkowe informacje zawiera załącznik – „Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji