See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do zabiegów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do zabiegów ortopedycznych w postaci: endoprotez, implantów, gwoździ, wkrętów, śrub, płytek, cementów kostnych i innych materiałów niezbędnych do ich wykonywania wraz z zapewnieniem depozytu na bieżące potrzeby Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o. w Zamościu
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Materiały do traumatologii- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Materiały do zespoleń kości- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Implanty stawu biodrowego i kolanowego- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Implanty hipoalergiczne- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Implanty i materiały do zabiegów artroskopowych- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Cementy kostne, mieszalnik- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Implanty do osteotomii, medycyna sportowa - zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Implanty do rekonstrukcji ścięgien i więzadeł- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Gwoździe odpiętowe- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Materiały do artroskopii stopy- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Materiały do zespoleń różnych złamań- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Materiały do różnych złamań i urazów - zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Protezy i materiały do stawu barkowego- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Endoproteza stawu nadgarstkowo- śródręcznego - zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Membrany i materiały kościozastępcze- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zestaw do implantacji w kościach i tkankach miękkich- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Implanty, medycyna sportowa- zgodnie z zał. nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 18