2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Pozyskanie dokumentacji naprawy oraz wykonanie naprawy stwierdzonych usterek po inspekcji na podstawie biuletynu serwisowego PAI SB 80-0493, wykonanie prac przygotowawczych na samolocie oraz prac wynikających z ograniczeń kalendarzowych.”
Beschreibung: „Pozyskanie dokumentacji naprawy oraz wykonanie naprawy stwierdzonych usterek po inspekcji na podstawie biuletynu serwisowego PAI SB 80-0493, wykonanie prac przygotowawczych na samolocie oraz prac wynikających z ograniczeń kalendarzowych.”
Interne Kennung: nr postępowania ZP/6/V/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50211200 Reparatur von Luftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozyskanie dokumentacji naprawy oraz wykonanie naprawy stwierdzonych usterek po inspekcji na podstawie biuletynu serwisowego PAI SB 80-0493, wykonanie prac przygotowawczych na samolocie oraz prac wynikających z ograniczeń kalendarzowych.
Beschreibung: Pozyskanie dokumentacji naprawy oraz wykonanie naprawy stwierdzonych usterek po inspekcji na podstawie biuletynu serwisowego PAI SB 80-0493, wykonanie prac przygotowawczych na samolocie oraz prac wynikających z ograniczeń kalendarzowych.