2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa pozyskania produktu badanego IMP (Forxiga 10mg) oraz wytworzenia placebo wraz z dokumentacją IMPD w projekcie HEART-DAPA-MM (G114/ABM10)
Beschreibung: Kompleksowa usługa pozyskania produktu badanego IMP (Forxiga 10mg) oraz wytworzenia placebo wraz z dokumentacją IMPD w projekcie HEART-DAPA-MM (G114/ABM10)
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Usługa niezbędna do wykonania w celu realizacji badania klinicznego jak również wcześniejszego uzyskania pozwolenia na prowadzenie badania poprzez złożenie w systemie CTIS wymaganej dokumentacji (IMPD), na potrzeby realizacji projektu w ramach niekomercyjnego badania klinicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Kompleksowa usługa pozyskania produktu badanego IMP (Forxiga 10mg) oraz wytworzenia placebo wraz z dokumentacją IMPD w projekcie HEART-DAPA-MM (G114/ABM10)