See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ PRZEZ UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATU MYŚLENICKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiających i ich jednostki organizacyjne o łącznym szacunkowym wolumenie 12 243,6 MWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 10% Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego zakres świadczenia przysługującego Zamawiającemu w ramach przedmiotowego uprawnienia. Zawiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający jest zobowiązany przesłać nie później niż w terminie 30 przed upływem okresu obowiązywania Umowy