67726-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Sukcesywna dostawa materiałów biurowych, papieru kserograficznego i obwolut do akt spraw prokuratorskich na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów biurowych, papieru kserograficznego i obwolut do akt spraw prokuratorskich na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych, papieru kserograficznego i obwolut do akt spraw prokuratorskich na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części, jak poniżej: 1) Część 1 – „Sukcesywna dostawa materiałów biurowych i papieru kserograficznego na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek”. 2) Część 2 – „Sukcesywna dostawa obwolut do akt spraw prokuratorskich, dzienników ewidencyjnych, okładek z logo firmowym oraz teczek na akta osobowe pracowników i prokuratorów na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek” .
Vorherige Bekanntmachung: 616357-2024
Interne Kennung: 30417.261.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 3. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 4. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 4.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 4.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 4.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 5. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 6. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 307), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 8. Każdorazowa dostawa zostanie wykonana w terminie: 8.1. 3 dni roboczych – dla części 1, 8.2. 14 dni kalendarzowych – dla części 2 od daty złożenia zamówienia pocztą elektroniczną. 9. Postępowanie prowadzone jest według przepisów właściwych dla postępowań na dostawy. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę.10. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów biurowych i papieru kserograficznego na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla obydwu części zawiera Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz załącznik nr 1 do formularza ofertowego. Pozostałe uregulowania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2.1 do niniejszej SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia, a także jego transport (dostarczenie) do siedziby Zamawiającego i jego poszczególnych jednostek wraz z rozładunkiem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego lub upoważnioną przez niego osobę.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 30197644 Xerografisches Papier
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa obwolut do akt spraw prokuratorskich, dzienników ewidencyjnych, okładek z logo firmowym oraz teczek na akta osobowe pracowników i prokuratorów na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz podległych jej jednostek.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla obydwu części zawiera Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz załącznik nr 1 do formularza ofertowego. Pozostałe uregulowania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2.2 do niniejszej SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia, a także jego transport (dostarczenie) do siedziby Zamawiającego i jego poszczególnych jednostek wraz z rozładunkiem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego lub upoważnioną przez niego osobę.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 22852100 Aktendeckel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22850000 Ordner und Zubehör