See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i realizacja siedmiu wyjazdów studyjnych do Finlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chorwacji, Austrii, Francji w ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja siedmiu wyjazdów studyjnych do Finlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chorwacji, Austrii, Francji. W ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. W ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1 „Interwencje w zwiększenie potencjału zrównoważonej gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”. Zamawiający dzieli niniejsze zamówienia na siedem części. 1) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Austrii; 2) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Chorwacji; 3) przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Finlandii; 4) przygotowanie i realizacja 8-dniowego wyjazdu studyjnego do Francji; 5) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii; 6) przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Portugalii; 7) przygotowanie i realizacja 6-dniowego wyjazdu studyjnego do Szwecji.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Austrii.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(1)
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Chorwacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Chorwacji dla grupy 45 osób (okolice Wybrzeża Dalmacji) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. Realizacja 7 dniowego wyjazdu w terminie: pomiędzy 29.09-05.10. 2025 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Los: LOT-0003
Titel: Przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Finlandii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego dla grupy 30 osób do Finlandii (okolice Helsinek) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(3)
Los: LOT-0004
Titel: Przygotowanie i realizacja 8-dniowego wyjazdu studyjnego do Francji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 8 - dniowego wyjazdu studyjnego dla grupy 45 osobowej do Francji (okolice Nicei) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(4)
Los: LOT-0005
Titel: Przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii (okolice Oslo) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. Termin realizacji - pomiędzy 22.09 – 05.10.2025 r.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(5)
Los: LOT-0006
Titel: Przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Portugalii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego dla grupy 30 osób do Portugalii (okolice Lizbony) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. Termin realizacji pomiędzy 07 – 21.10.2025 r.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(6)
Los: LOT-0007
Titel: Przygotowanie i realizacja 6-dniowego wyjazdu studyjnego do Szwecji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 6 - dniowego wyjazdu studyjnego dla grupy 30 osób do Szwecji (okolice Sztokholm) w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. Termin realizacji 15 – 20.10.2025 r.
Interne Kennung: ZG.261.12.2025(7)