677273-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Realizace a podpora sítě datových center s prvky SDN pro účely KI - RD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace a podpora sítě datových center s prvky SDN pro účely KI - RD
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na pořízení zařízení, služeb a podpory pro realizaci a modernizaci datových sítí v rámci datových center Zadavatele.
Interne KennungPPR-34939-20/ČJ-2020-990656
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungObjednávka č. 52/2025 k Rámcové dohodě Realizace a podpora sítě datových center s prvky SDN pro účely kritické infrastruktury,PPR-1111-531/ČJ-2025-990573. Dodávka příslušenství:10 GigabitEthernet SFP+ pasivní twinax kabel, délka 5m - 3 počet ks. 10 GigabitEthernet SFP+ pasivní twinax kabel, délka 3m - 3 počet ks. 100 GigabitEthernet QSFP pasivní twinax kabel, délka 3m- 6 počet ks. 100 GigabitEthernet QSFP pasivní twinax kabel, délka 5m -6 počet ks. 1 - Implementační a konzultační služby - 30 MD. Plnění G do 12 týdnů.