677284-2025 - Wettbewerb
Polen – Multimediaausrüstung – Dostawa zestawu do przekazu multimedialnego i transmisji zabiegów dla Zakładu Chorób Przyzębia Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu do przekazu multimedialnego i transmisji zabiegów dla Zakładu Chorób Przyzębia Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do przekazu multimedialnego i transmisji zabiegów dla Zakładu Chorób Przyzębia Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Kody CPV: 32322000-6 urządzenia multimedialne 32321200-1 urządzenia audiowizualne 30236000-2 różny sprzęt komputerowy 30213000-5 komputery osobiste 30231300-0 monitory ekranowe 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Formularz cenowy - Załącznik nr 1a do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungAZP.25.1.68.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungDostawa zestawu do przekazu multimedialnego i transmisji zabiegów dla Zakładu Chorób Przyzębia Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku