67729-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lokalnetz – Rámcová dohoda na podporu a rozvoj aplikačního programového vybavení pro oblast Správy nárokových podkladů - III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na podporu a rozvoj aplikačního programového vybavení pro oblast Správy nárokových podkladů - III
Beschreibungpodpora a rozvoj aplikačního programového vybavení pro oblast správy nárokových podkladů
Interne KennungMPSV - SML/2025/00100
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
5. Los
LosLOT-0001