See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego dla RZGW Szczecin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego gazu ziemnego wysokometanowego E oraz świadczenie usług jego dystrybucji przy ciśnieniu nie mniejszym niż 1,7 kPa, maksymalnym 2,5 kPa do obiektów PGW WP będących w administracji RZGW w Szczecinie: a) Hala – baza lodołamaczy, adres: 70-747 Szczecin, ul. Szlamowa 3, Nr PPG 8018590365500088917738; b) Hala – baza lodołamaczy, adres: 70-747 Szczecin, ul. Szlamowa 3, Nr PPG 8018590365500088917745. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: SZ.ROZ.2710.41.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001