677323-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Provozování městské hromadné dopravy v Jindřichově Hradci - přechodné období
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování městské hromadné dopravy v Jindřichově Hradci - přechodné období
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou městskou autobusovou dopravou za účelem zajištění dopravní obslužnosti Města Jindřichův Hradec a jeho vybraných místních částí, a to na linkách a spojích dle současných jízdních řádů a stanovených technických podmínek. Předpokládaný roční rozsah veřejných služeb je 527 156 km v každém jednom celém kalendářním roce podle schválených a platných jízdních řádů s možností rozšíření služby maximálně o 10% a snížení taktéž maximálně o 10% základního rozsahu kilometrů a současně platného ceníku jízdného.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/20/V00033916