See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pilchowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest eksploatacja oświetlenia ulicznego, polegająca na świadczeniu kompleksowej usługi oświetleniowej o podwyższonym standardzie, obejmującej w szczególności: • utrzymanie sprawności technicznej infrastruktury oświetleniowej, • bieżącą konserwację i eksploatację urządzeń oświetlenia ulic, placów oraz dróg publicznych, • modernizację infrastruktury poprzez wymianę istniejących opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy LED, • zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa funkcjonowania systemu oświetlenia. Usługa realizowana będzie na infrastrukturze oświetleniowej zlokalizowanej na terenie Gminy Pilchowice. Na dzień zawarcia umowy liczba punktów świetlnych wynosi 1412 sztuk.
Interne Kennung: ZP.271.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001