See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thema Mens. Dienst Cultuur. Huur tribunes, stellingen en podia gedurende Aalst Carnaval en verkiezing prins carnaval en dag van de jeugdbeweging voor maximaal 4 jaar
Beschreibung: Thema Mens. Dienst Cultuur. Huur tribunes, stellingen en podia gedurende Aalst Carnaval en verkiezing prins carnaval en dag van de jeugdbeweging voor maximaal 4 jaar
Interne Kennung: PPP091-5148/5282/25/MJE-82/26-29V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535280 Sitzreihen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur tribunes, stellingen en podia gedurende Aalst Carnaval
Beschreibung: Huur tribunes, stellingen en podia gedurende Aalst Carnaval
Interne Kennung: 25/MJE-82/26-29_1
Los: LOT-0002
Titel: Huur Podium en Layher constructies verkiezing Prins Carnaval en dag van de jeugdbeweging
Beschreibung: Huur Podium en Layher constructies verkiezing Prins Carnaval en dag van de jeugdbeweging
Interne Kennung: 25/MJE-82/26-29_2