2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp, Levering, Installatie en Onderhoud - Magazijninrichting (nieuwbouw) voor lange lengte en plaatstellingen
Beschreibung: Het Technologie Centrum Land ( TCL) is een nieuw te realiseren locatie in Leusden waar het MatlogCo, onderdeel van het ministerie van Defensie op het hoogste niveau de instandhouding gaat verzorgen van grondgebonden systemen. Het RVB (Rijks Vastgoed bedrijf) heeft in kwartaal 3 - 2025 een aannemer gecontracteerd die de magazijnen zal bouwen in de nieuwe locatie. De Inschrijver dient een Inschrijving te doen voor het ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden van (lift)stellingen in dit magazijn. 1. De opdracht De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om in te schrijven voor de aanbesteding voor het ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden van: - één (1) stelling ten behoeve van het opslaan van lange lengte - materialen incl. besturingssyteem. Kenmerken: Deze stelling zal worden gebruikt om lange materialen zoals buizen, staven of profielen veilig op te slaan. - één (1) stelling ten behoeve van lange platen incl. besturingssyteem. Kenmerken: Deze stelling zal worden gebruikt voor het opslaan van lange platen, zoals MDF, multiplex of staalplaten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie documenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 51120000 Installation von mechanischen Einrichtungen, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging van de onderhoudsovereenkomst