2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Putten
Beschreibung: Brandverzekering Gemeente Putten Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Brandverzekering Gemeente Putten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: