See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa okładzin ciernych.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych kompletów okładzin ciernych, zwanych dalej „Towarem”. Zamówienie zostało podzielone na 4 części (zwanych dalej „Zadaniami”), ze względu na rodzaj asortymentu: a)Zadanie nr 1 - Okładzina cierna hamulca tarczowego COFREN FRENDO SP 201/320 SI C112595/24115 (nr katalogowy)(P+L) - 160 kpl. b)Zadanie nr 2 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 JURID 878 , a=35 (P+L) C105255/35BXP (nr katalogowy) – 300 kpl. c)Zadanie nr 3 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 ICER 106 , wymiarach a=35 ; (P+L) , C10525535F-4X (nr katalogowy) – 90 kpl. d)Zadanie nr 4 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2, o wymiarach a=35, b=42,9 , d=30 , c=15, r=240 (P+L); (F9005) (F9006) – 120 kpl.
Interne Kennung: Ki.240.3724.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie Zamówienia prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy Pzp, w związku z art. 138 ust2. Pkt 2), ponieważ w ramach przeprowadzanych napraw oraz prac przeglądowych taboru wystąpiły nie przewidziane potrzeby zwiększenia wymiany okładzin ciernych ze względu na dużą eksploatację pojazdów kolejowych, które są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia czynności utrzymaniowych wynikających z dokumentacji systemu utrzymania (DSU).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322400 Bremssohle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Okładzina cierna hamulca tarczowego COFREN FRENDO SP 201/320 SI C112595/24115 (nr katalogowy)(P+L) - 160 kpl.
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Okładzina cierna hamulca tarczowego COFREN FRENDO SP 201/320 SI C 112595/24115 (nr katalogowy)(P+L) - 160 kpl.
Interne Kennung: Ki.240.3724.2025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku, gdy w OPZ zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. Wykonawca oferujący rozwiązania równoważne jest obowiązany udowodnić w ofercie na zasadach określonych w Formularzu „Oferta” Załącznik nr 2 do SWZ), że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w OPZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 JURID 878 , a=35 (P+L) C105255/35BXP (nr katalogowy) – 300 kpl
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 JURID 878 , a=35 (P+L) C105255/35BXP (nr katalogowy) – 300 kpl
Interne Kennung: Ki.240.3724.2025/2
Beschreibung der Optionen: W przypadku, gdy w OPZ zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. Wykonawca oferujący rozwiązania równoważne jest obowiązany udowodnić w ofercie na zasadach określonych w Formularzu „Oferta” Załącznik nr 2 do SWZ), że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w OPZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 ICER 106 , wymiarach a=35 ; (P+L) , C10525535F-4X (nr katalogowy) – 90 kpl.
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2 ICER 106 , wymiarach a=35 ; (P+L) , C10525535F-4X (nr katalogowy) – 90 kpl.
Interne Kennung: Ki.240.3724.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2, o wymiarach a=35, b=42,9 , d=30 , c=15, r=240 (P+L); (F9005) (F9006) – 120 kpl.
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Okładzina cierna hamulca tarczowego o powierzchni 200 cm2, o wymiarach a=35, b=42,9 , d=30 , c=15, r=240 (P+L); (F9005) (F9006) – 120 kpl.
Interne Kennung: Ki.240.3724.2025/4