677576-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie Powiatu Poznańskiego i podległych jednostek organizacyjnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie Powiatu Poznańskiego i podległych jednostek organizacyjnych.
Beschreibung1. Ubezpieczenie Powiatu Poznańskiego i podległych jednostek organizacyjnych, w tym również ubezpieczenie Skarbu Państwa, z podziałem na dwie następujące części: 1) Część nr 1 – Majątek i odpowiedzialność cywilna, 2) Część nr 2 – Komunikacja. 2. W każdej z części Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy.
Interne KennungZP.272.00037.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Majątek i odpowiedzialność cywilna.
BeschreibungUbezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Komunikacja.
BeschreibungUbezpieczenie komunikacyjne.