677581-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Dobrzyca
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Dobrzyca
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 5) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. 2. Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zmianami, dalej: „u.o.”) oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 dalej: „u.c.p.g”). Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych przedmiotem zamówienia jak również ich szacunkową ilości określono w dalszej części OPZ. 3. Zamówienie obejmuje usługę zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Dobrzyca, których rodzaje i szacunkowe ilości zostały wskazane w Rozdziale III. ust. 2 OPZ (załącznik nr 1 do SWZ)., a okres realizacji zamówienia został określony w Rozdziale III. ust. 1 OPZ (załącznik nr 1 do SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy