2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dostaw i usług związanych z konkursem Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nr 2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zestawy komputerowe - 300 szt.
Interne Kennung: ZP/2501/74/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oraz dostawa 300 szt. zestawów komputerowych, zgodnie z opisem i wymaganiami ustalonymi w załączniku nr 2 do SWZ.
Beschreibung: Zakup oraz dostawa 300 szt. zestawów komputerowych, zgodnie z opisem i wymaganiami ustalonymi w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zestawy komputerowe
Menge: 300 Stück