See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa skanerów dla IPN”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie (instalacja i konfiguracja) skanerów wraz z zestawami komputerowymi dla Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 - do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Interne Kennung: BAG-84/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa skanerów dla IPN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie (instalacja i konfiguracja) skanerów wraz z zestawami komputerowymi dla Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1.1- do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie (instalacja i konfiguracja) skanerów wraz z zestawami komputerowymi dla Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1.2- do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie (instalacja i konfiguracja) skanerów wraz z zestawami komputerowymi dla Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1.3- do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie (instalacja i konfiguracja) skanerów wraz z zestawami komputerowymi dla Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1.4- do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Interne Kennung: Część 4