See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli dla jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na potrzeby wyposażenia budynków jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części: 1) Część nr 1 – Szafy metalowe i nadstawki - dostawa w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia; 2) Część nr 2 – Meble biurowe: biurka, stoliki, kontenerki i szafki - dostawa w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia; 3) Część nr 3 – Fotele i krzesła biurowe - dostawa w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (opis cech, parametrów, funkcjonalności) poszczególnych rodzajów mebli dostarczanych w ramach części nr 1÷3 zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 488879-2025
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szafy metalowe i nadstawki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli - szaf metalowych i nadstawek - na potrzeby wyposażenia budynków jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (opis cech, parametrów, funkcjonalności) poszczególnych rodzajów mebli zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Meble biurowe: biurka, stoliki, kontenerki i szafki.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych: biurek, stolików, kontenerków i szafek na potrzeby wyposażenia budynków jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (opis cech, parametrów, funkcjonalności) poszczególnych rodzajów mebli zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Fotele i krzesła biurowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli - foteli i krzeseł biurowych - na potrzeby wyposażenia budynków jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (opis cech, parametrów, funkcjonalności) poszczególnych rodzajów mebli zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 3