2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja upraw leśnych - usługi z zakresu gospodarki leśnej, w wybranych lasach komunalnych Gminy Opole
Beschreibung: Pielęgnacja upraw leśnych - usługi z zakresu gospodarki leśnej w wybranych lasach komunalnych Gminy Opole, wykonanie zgodnie z opisem zawartym w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ) oraz wzorem umowy wraz z załącznikami. Realizacji zadania obejmuje wykonanie cięć sanitarnych polegających na usunięciu wytypowanych drzew niebezpiecznych i martwych drzew posuszowych, złomów i wywrotów oraz wykonanie cięć pielęgnacyjnych w obrębie wytypowanych koron drzew (usunięcie posuszu), w lasach komunalnych położonych w miejscowości Opole. SWZ, projekt, wzór umowy wraz z załącznikami dostępne pod adresem strony internetowej prowadzonego postępowania. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Prawa. Termin wykonania zamówienia: do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie później niż do 15.12.2025 r.Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna w rozdziale 18 SWZ. Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawcę wraz z ofertą opisany jest w rozdziale 4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 594412-2025
Interne Kennung: ZP.271.2.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art.138 ustawy Prawo zamówień Publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1(35 dni), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001