2. Verfahren
Verfahren
Titel: Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto – západ – I. a II. etapa
Beschreibung: Předmět Veřejné zakázky se pro účely věcného, cenového a smluvního členění skládá z Plnění A a Plnění B. Dodavatel je povinen podat jedinou nabídku na obě plnění. Výsledkem řízení bude výběr jediného dodavatele a uzavření dvou vzájemně souvisejících smluv. Předmětem Plnění A je novostavba pozemní komunikace propojující stávající silnici II/312 s nově budovanou dálnicí D35. V rámci veřejné zakázky bude realizována výstavba nové pozemní komunikace, provedení přeložek stávajících komunikací II. a III. třídy, místních a účelových komunikací a přeložky stávající cyklostezky. Součástí stavby je také nová okružní křižovatka, realizace propustků, výstavba nových mostních objektů přeložka vodovodu, kanalizace, plynovodu a telekomunikačních sítí a realizace veřejného osvětlení. Součástí je také zajištění nezbytného dopravně-inženýrského opatření a náhradní výsadby. Předmětem Plnění B je SO 002 – následná péče o zeleň. Na tuto část Veřejné zakázky uzavře Zadavatel s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem samostatnou smlouvu na Plnění A a samostatnou smlouvu pro Plnění B. Podáním nabídky dodavatel přijímá závazek v případě svého výběru uzavřít obě výše uvedené smlouvy. Podrobný popis předmětu Plnění A je uveden v Technické specifikaci, Výkresech, Formulářích a Smluvních podmínkách, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Podrobný popis předmětu Plnění B je uveden ve Smlouvě o poskytování služeb – následná péče, Projektové dokumentaci a Soupisu prací, které tvoří přílohu této zadávací dokumentace. Projektová dokumentace a Soupis prací jsou společné pro Plnění A a Plnění B. Pro každou ze zakázek se použije relevantní část těchto dokumentů.
Interne Kennung: P26V00000139
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na realizaci Veřejné zakázky, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Vyhrazenou změnou závazku je měření množství každé původní měřitelné položky uvedené v Soupisu prací (Formulář 1.8) podle Článku 12 Smluvních podmínek (dostupné na Elektronickém nástroji) a v souladu se související smlouvou o dílo. Skutečné množství prací položky zjištěné měřením, které bude odlišné od množství prací uvedeného v soupisu prací se nezapočítává do limitů pro změny závazků podle § 222 ZZVZ. Měření bude smluvními stranami evidováno ve formě Evidenčního listu vyhrazené změny. 2. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele Smlouvy o poskytování služeb – následná péče, a to tak, že na místo vybraného dodavatele může do práv a povinností z této smlouvy vstoupit pouze podzhotovitel vybraného dodavatele, který byl podle Pod-čl. 4.4 Smluvních podmínek, které jsou součástí Smlouvy o dílo, odsouhlasen Správcem stavby k provedení SO 806 – Náhradní výsadba – I. etapa a SO 807 – Náhradní výsadba – II. etapa v rozsahu náhradní výsadby a který tyto práce skutečně prováděl (dále jen „Určený podzhotovitel“). Pokud náhradní výsadbu v rámci SO 806 a SO 807 provádí více podzhotovitelů nebo ji Zhotovitel provádí zcela či zčásti vlastními kapacitami tak, že nelze podle předchozího odstavce jednoznačně určit jediného Určeného podzhotovitele, vyhrazenou změnu poskytovatele podle tohoto ustanovení nelze využít. Ke změně poskytovatele může dojít pouze s předchozím písemným souhlasem Zadavatele, a to na žádost Zhotovitele podanou před vydáním Potrvrzení o převzetí podle Pod-čl. 10.1 Smluvních podmínek FIDIC a za podmínky, že uvedený Určený podzhotovitel písemně převezme veškerá práva a povinnosti vybraného dodavatele ze Smlouvy o poskytování služeb – následná péče, a to bez změny ceny a ostatních smluvních podmínek, nestanoví-li zadávací dokumentace jinak.
677688-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: P26V00000139
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221110 Bridge construction work
Additional classification (cpv): 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45233120 Road construction works, 45233142 Road-repair works, 45233290 Installation of road signs, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: