2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż wraz z dostawą pieczywa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ PIECZYWA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz oferty zał. nr 2 do SWZ. Zamówienie nie jest podzielone na części. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji jakości zdrowotnej i trwałości dostarczonej żywności do daty minimalnej trwałości lub terminu przydatności do spożycia określonych na czytelnych etykietach. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia dobrej jakości, świeży, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami, a także wymogami sanitarnymi. Towary , które są przedmiotem umowy będą pochodziły z miejsc objętych stałym nadzorem sanitarnym. Wykonawca zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących warunków higienicznych, sanitarnych, przy produkcji, przechowywaniu i dostawie towaru, za co ponosi pełną odpowiedzialność. Wykonawca oświadcza (jeśli jest producentem), ze w zakładzie produkcja przebiega zgodnie z systemem bezpieczeństwa żywności HACCP oraz instrukcją Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej (Ustawa o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia).
Interne Kennung: DPS.DAG.273.02.2025.PM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPRZEDAŻ WRAZ Z DOSTAWĄ PIECZYWA