2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een vrachtwagen met containersysteem
Beschreibung: De dienst openbare werken van lokaal bestuur Hoeilaart wenst een vrachtwagen (MTM 26.000 kg) met containersysteem aan te kopen.
Interne Kennung: PPP01Z-776/6011/2025-GEM-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-GEM-014_1