677737-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Pořízení nábytku a IT vybavení v souvislosti se stavebními úpravami prostorů základní školy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení nábytku a IT vybavení v souvislosti se stavebními úpravami prostorů základní školy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části A je pořízení nábytku a dalšího interiérového vybavení pro budovy základní školy včetně montáže a rozmístění v budovách zadavatele. Předmětem veřejné zakázky v části B je pořízení IT vybavení pro budovy základní školy včetně jeho montáže, instalace, odzkoušení a rozmístění v budovách zadavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652120 Videoprojektoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPořízení nábytku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části A je pořízení nábytku a dalšího interiérového vybavení pro budovy základní školy včetně montáže a rozmístění v budovách zadavatele.
Interne KennungČást A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
LosLOT-0002
TitelPořízení IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části B je pořízení IT vybavení pro budovy základní školy včetně jeho montáže, instalace, odzkoušení a rozmístění v budovách zadavatele.
Interne KennungČást B
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652120 Videoprojektoren