677738-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dostawa aparatury kontrolnej i badawczej, tj.: 1.4. Część 4: 1) Komora hodowlana 1 sztuka - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3) Kody CPV: 38436000-0 Wstrząsarki i akcesoria 33191110-9 – Autoklawy 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 33194000-6 Przyrządy i aparatura do transfuzji i infuzji 38434540-3: Sprzęt biomedyczny 39711120-6 Zamrażarki 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 31521000-4 - Lampy 4) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5) Wykonawca zobowiązany będzie do: a. transportu przedmiotu zamówienia do budynku Zamawiającego w Kielcach; b. wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, zainstalowania i uruchomienia w celu wykazania poprawności działania; c. świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji i rękojmi, na zasadach określonych w umowie. 6) Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące. Oferty zawierające okres gwarancji/rękojmi krótszy niż wskazany powyżej zostaną odrzucone. 7) Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku, bez śladów użytkowania i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 8) Dostarczony sprzęt w dniu dostawy musi posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego jest zakupywany, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 9) Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi dodatkowo na DVD, CD lub pendrive). Wszystkie dokumenty muszą być sporządzone w sposób zapewniający dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z uwzględnieniem zasad wynikających z : a. Ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (z 4 kwietnia 2019, Dz.U. 2019 poz. 848, z późn.zm. Dz.U. 2023 poz. 511) b. Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (z 19 lipca 2019, Dz. U. 2019 poz. 1696) c. Standardami dostępności dla polityki spójności (załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych) d. Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych (sporządzona w Nowym Jorku w 2006 roku, ratyfikowana przez Polskę w 2012 roku, Poz. 1169)
Vorherige Bekanntmachung480125-2025
Interne KennungADP.2301.91.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
5. Los
LosLOT-0004
BeschreibungCzęść 4: 1) Komora hodowlana 1 sztuka
Interne Kennungczęść 4
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen